Airline Manager 4

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut22.48 MB
  • Sürüm1.0.16
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciXombat ApS

Airline Manager 4 indir. Strateji Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Airline Manager 4 ile uçak kralı olmak adına taktiklerinizi kullanarak ilerleme kat edebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Airline Manager 4 oyununda, bir uçak kullanmaktan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Dünyanın en iyi ücretsiz havayolu menajerlik oyunlarından birinde kendinizi kanıtlayın ve arkadaşlarınızı ve diğer gerçek hayattaki yöneticileri yenerek en fazla hava rotasını kontrol ederek skor tablolarında zirveye çıkın. Kendi havayolu stratejinizi oluşturun ve yönetmek için ise stratejik becerilerinizi kullanmaya odaklanın. Oyunda zaman geçirmek için iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Bu çok oyunculu havacılık simülasyon oyununda United Airlines, Emirates, British Airways, Lufthansa, American Airlines ve Ryanair gibi gerçek işletmelerden daha büyük olma olanağına sahipsiniz. Hatta New York, Paris, Berlin, Los Angeles, Londra ve Dallas gibi muhteşem bir şehirde büyük bir havaalanına koltuğunuzda boşta otururken bile seyahat edebilirsiniz. Her bir adımda oyun içerisinde gelişim sağlayabilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Airline Manager 4 sayesinde, boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Airline Manager 4 oyunu, gelişmiş düzeyde özellikleri ile dikkat çeker. Oyunda iki farklı mod vardır. Bunlar kolay ve gerçekçi. Her birini deneyerek gelişim sağlayabilirsiniz.

Airline Manager 4 indir

Fiyatları düşürmenin ve karı artırmanın kolay yolunu seçin veya havalimanı iniş pistlerinin uzunluğu gibi en küçük şeyleri düşünmeniz gereken gerçekçilikle kendinizi zorlayın. Yükünüzü veya yolcularınızı taşımak için mümkün olan en hızlı rotayı kullanın. Karadan veya denizden değil sadece hava yoluyla. Kiralık araba, tren, otobüs veya gemi ile değil, uçakla. Uçuş filonuzu satın alın ve gökyüzündeki rotalara hükmedin. Gelişim sağlamak adına sunulan içeriklerin her birini kullanarak heyecan verici anlar yaşamaya hazır olun. Airline Manager 4'te 360'tan fazla farklı gerçek uçak türü satın alabilmek ve tüm dünyada 3.600'den fazla gerçek havaalanına uçabilmek gibi derinlemesine taktik özellikler elde edersiniz.

Uçuşlarınızı interaktif harita üzerinde canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu size oyun içerisinde kolaylık sağlar. Uçak onarım ve bakımını planlayın, bu şekilde çok daha başarılı bir ilerleyiş elde edebilirsiniz. Uçak koltuğu konfigürasyonunuzu özelleştirin. Karları optimize etmek için yakıt ve CO2 kotalarını doğru zamanda satın alın. Personelinizi mutlu edecek şekilde yönetmek sizin elinizdedir. Burada taktiksel bir şekilde hareket ederek ilerleme kat edebilirsiniz. Bir kargo ve seyahat uçuş rotaları imparatorluğunun CEO'su olun ve karmaşık stratejinizi havacılığın yeni patronu olmak için kullanın.

Airline Manager 4 indir