Airline Manager 4

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Airline Manager 4 indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek dahil olacağınız Airline Manager 4 oyununda, kazanan kişi olmak adına taktiklerinizi kullanarak çok daha heyecan verici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Uçak yöneticisi olmak konusunda kendinizi geliştirerek ilerleyeceğiniz Airline Manager 4 oyununda, taktiksel becerilerinizi kullanarak çok daha verimli bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bir sonraki büyük uçak yöneticisi sen misin? Dünyanın en iyi ücretsiz hava yolu yöneticiliği oyunlarından birinde kendinizi kanıtlayın, arkadaşlarınızı ile diğer gerçek yöneticileri yenin ve hava rotalarının çoğunu kontrol ederek liderlik panosunda zirveye ulaşmanın heyecanını yaşayamaya odaklanın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Airline Manager 4 oyununda, kazanmanız gereken zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici bir oyun içeriği sizi bekliyor olacak.

Kendi hava yolu şirketinizi kurarak geliştirmek için ihtiyacınız olan içeriklerin her birini Airline Manager 4 uygulamasından bulabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan bu kaliteli uygulamadan dilediğiniz gibi faydalanmak konusunda tek yapmanız gereken stratejik bir şekilde hareket etmek olacak. Bu çok oyunculu havacılık simülasyonu oyununda, United Airlines, Emirates, British Airways, Lufthansa, American Airlines ve Ryanair gibi gerçek şirketlerden daha büyük olabilirsiniz. Kendiniz uçmak zorunda kalmadan, yalnızca koltuğunda oturarak New York, Paris, Berlin, Los Angeles, Londra ve Dallas gibi muhteşem şehirlerdeki havaalanlarına yolculuk edebilirsiniz.

Airline Manager 4 indir

Oyunda iki farklı mod vardır. Bunlar kolay ve gerçekçi modları. Her birinde farklı deneyimler yaşamanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Airline Manager 4 ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Masrafları düşürmenin ve karı artırmanın kolay yolunu seçin ya da havaalanındaki iniş pistlerinin uzunluğu gibi en ufak detayları bile düşünmeniz gereken gerçekçi bir zorlukla oynamanın heyecanını yaşayın. Zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici bir oyun deneyimi sunan Airline Manager 4 ile akıllı cihazınızda hızla ilerleme kat edebilirsiniz.

Kargonuzu ya da yolcularınızı taşımak için mümkün olan en hızlı rotayı kullanmak konusunda gelişim sağlamaya odaklanın. Kiralık arabayla, trenle, otobüsle ya da gemiyle değil uçakla havadan gidin. Uçuş filonu satın alın ve gökyüzündeki rotalara hükmetmek için taktiklerinizi kullanın. Airline Manager 4'te, 360'tan fazla farklı gerçek uçak türü satın alabilmek ve dünyanın dört bir yanındaki 3.600'den fazla gerçek havaalanına uçuş yapabilmek gibi derin taktiksel özelliklere sahipsindir. İnteraktif haritada uçuşlarınızı canlı olarak takip ederek her birini yönetmeye odaklanın. Uçak onarımlarını ve bakımını planlayarak uçaklarınızın doğru bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Airline Manager 4 indir